Haber

AHBAP’ı hedef alan Tuğçe Kazaz’ın sözleri Yunus Günçe’yi çileden çıkardı.

Ülke olarak yaşadığımız büyük yıkımı geride bırakmaya çalıştığımız bu günlerde, kurumlara yönelik telaffuzlara imza atanlar ve yardım etmek isteyen kişiler var. Deniz Akkaya, Bircan Bali ve Tuğçe Kazaz gibi isimler bunlardan bazıları.

Tuğçe Kazaz bu kez AHBAP’ı hedef aldı ve oyuncu Yunus Günçe, Tuğçe Kazaz’ın sözleriyle yolundan çıktı. ?

Başkanlığını Haluk Levent’in yaptığı AHBAP Derneği, depremden bu yana topladığı bağış ve yardımlarla öne çıkıyor; Biliyorsun. Hem Haluk Levent hem de gönüllüler bu yaraları bir nebze de olsa iyileştirmek için canla başla çalışıyor.

Ancak bazı kişiler bu durumdan oldukça rahatsız. Örneğin Deniz Akkaya ve Bircan Bali gibi kaostan beslenen bazı kişiler, Haluk Levent’i amaç olarak göstermekte bir sakınca görmediler.

Önce Haluk Levent’i dolandırıcılıkla suçlayan Deniz Akkaya,

Ardından Bircan Bali bu dolandırıcılık iddialarıyla Haluk Levent’i darp etmeye çalıştı. Ancak tahmin edebileceğiniz gibi bunu ayarlayan yorumlar gecikmedi.

Şimdi AHBAP ile ilgili sözleriyle eleştirilerin hedefi olan bir isim var: Tuğçe Kazaz.

Kazaz, “AFAD ile AHBAP’ı kıyaslamak söz konusu değil. Devletin koordinasyonu olmadan, devletin teşkilatı olmadan kaos olur” diyen Kazaz, oyuncu Yunus Günçe’yi sıkıntıdan kurtardı.

Tuğçe Kazaz zamanında çok dinler arası yolculuklar yapmış, gitmiş, gitmiş, gelmiş, gelmiş, gitmiş… Akşam başka, sabah başka. yere çarpmak.

Tabii bu sözler sosyal medyada da ilgi gördü… ?

?

Ne düşünüyorsun?

biga-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu